muchomorki
motylki
pszczolki

O nas

W związku ze stanem reżimu sanitarnego przedszkole przyjmuje dzieci od godz. 6.45 do 8.30.                                 Po 8.30 dzieci nie będa przyjmowane

Dzieci można odbierać od godz. 14.30 do 16.45

Nasze Przedszkole mieści się w budynku otoczonym terenem zielonym na którym mieści się plac zabaw wyposażony w drewniane i metalowe urządzenia do zabaw dla dzieci.

Na terenie placówki znajdują się 4 sale, w których przebywają poszczególne grupy i 1 dużą salę, w której odbywają się zajęcia dodatkowe i różnego rodzaju uroczystości .Sale dzieci są wyposażone w nowe kolorowe meble, atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne

Nasze przedszkole zapewnia bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój wszystkim swoim wychowankom w radosnej i życzliwej atmosferze Każdy przedszkolak traktowany jest indywidualnie i podmiotowo. Cały personel przedszkola dokłada wszelkich starań, aby dzieci czuły się u nas kochane , szczęśliwe i by umiały nawiązywać relacje społeczne. Staramy się też zapewniać jak najlepsze warunki do rozwijania zdolności i zainteresowań dzieci oraz zaspokajania ich potrzeb.

W naszym przedszkolu dzieci przebywają w 4 grupach liczących do 25 dzieci z jednego rocznika lub zbliżonych wiekowo (każda grupa ma swoją salę).

Podstawowe informacje organizacyjne o funkcjonowaniu naszej placówki: