muchomorki
motylki
pszczolki

Zajęcia dodatkowe

GIMNASTYKA KOREKCYJNA - ćwiczenia korygujące wady postawy oraz rozwijanie sprawności fizycznej i profilaktyka wad postawy.

JĘZYK ANGIELSKI - nauka języka angielskiego w zakresie podstaw dla początkujących i dla dzieci kontynuujących kurs. Zajęcia w formie gier i zabaw językowych.

LOGOTERAPIA - Ćwiczenia grupowe w zakresie profilaktyki i prawidłowej wymowy. Ćwiczenia indywidualne usprawniające narządy mowy, aparat oddechowy. Ćwiczenia słuchu fonematycznego.

RELIGIA - zajęcia przybliżające dzieciom treści religijne (prowadzone w formie zabaw przez nauczyciela katechetę).

ZAJĘCIA SPORTOWE "Mali Wspaniali" - zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki kształtujące nawyki związane ze zdrowym trybem życia poprzez zachęcanie dzieci do aktywności sportowej (ćwiczenia ogólnorozwojowe, zabawy ruchowe, nauka dyscypliny, elementy karate i techniki samoobrony).

Zgodnie z życzeniem rodziców nasze przedszkole umożliwiło przeprowadzenie na terenie placówki zajęć dodatkowych wybranych i finansowanych przez rodziców a prowadzonych przez instruktorów z zewnątrz . W ramach tych zajęć dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach tanecznych, plastycznych i sportowych (piłka nożna).